Allstars Abyss 10x alfa

Lineage 2


#1 2009-08-17 20:22:00

Tomu

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-07
Posty: 13
Punktów :   

Siege

Tajemnicze słowo SIEGE, powtarzane jest co 2 tygodnia w sobote i niedziele, w tych dniach odbywają sie SIEGE czyt. oblężenia zamków.

wyszczególnione jest to by ludzie pojawiali się raz na 2 tygodnie na siege by pomoc w zdobywaniu zamku bo logowanie 2-3 boxów na siege to jest parodja.

jak wiadomo, a jeśli nie wiedomo to godziny odbywania sie siege to:
Sobota : godzina 18:00   MSK time 20:00
Niedziela : godzina 14:00 MSK time 16:00
analogicznie doliczajcie 2 godzinki ) ale rosja jest długa i tam różnie u nich jest )

tak wiec wiekszy !!ON-LINE!! jest mile widziany i niema ze OOO SIEGE TO JA IDE W (gdzies tam sobie) I PRZYJDE PO SIEGE, ludzie poprostu pomozcie to tylko 2 godziny, ja wiem ze czasem jest darcie sie na TS czy nie wiem co jak to u nas bywa no ale to tylko 2 godziny  o.0  wiele osob niemoze z roznych naprawde normalnych powodow.

tak wiec zapraszamy na Siege, teriminy idaty będa w nowych postach i gdzie na co idziemy )

Offline

 

#2 2009-08-18 12:30:21

meNt0s

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-18
Posty: 2
Punktów :   

Re: Siege

teraz macie forum tu bedzie o siegie  itp.   jak mi ktos teraz powie ze "NIEWIEDZIALEM"   ubije))))  co 2 tygodnie  o 18  w sobote i niedziele o 14 )))

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mueveforum.pun.pl www.wsk.pun.pl www.mototeam.pun.pl www.meiera20g.pun.pl www.hardtruck18.pun.pl